Zákaznická zóna
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Měření a vyúčtování energií pro bytové domy provádíme již od roku 1995

Naše společnost byla první na trhu, která prosazovala spravedlivé rozúčtování nákladů na základě skutečného tepelného komfortu v bytových jednotkách. Denostupňovou metodu jsme používali už v roce 1995 a náš systém GRAD 2000 slavil úspěch hlavně počátkem milénia u zákazníků, jako jsou společenství vlastníků jednotek, bytová družstva, správcovské firmy i soukromé osoby.

Z firmy, která se původně zabývala rozvodem kabeláže, elektroinstalacemi, servisem elektronických zařízení nebo třeba službami v oblasti marketingu, se postupem času stala společnost, která se zaměřila zejména na měření a spravedlivější rozúčtování energií v bytových domech. Na českém trhu jako jedni z mála nabízíme všechny metody rozúčtování nákladů na teplo. Disponujeme vlastním systémem zákaznické zóny a montáže provádíme vlastními zaměstnanci.

Po předešlých měřících systémem GRAD 2000 a GRAD 3000 aktuálně nabízíme GRAD 4000, který ještě lépe splní, jak představy našich klientů, tak i naše požadavky na dokonale fungující systém 21. století využívající nejmodernějších technologií.

Jelikož se zabýváme energiemi v bytových domech a rádi používáme moderní technologie, které našim zákazníkům přinášejí užitek v podobě určitého komfortu, šetření lidských a finančních zdrojů, bylo pro nás jasnou volbou rozšíření našich služeb o fotovoltaiku s naším partnerem Sepo Solar Plus.

Poptejte naše služby