Zákaznická zóna
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Vyúčtování tepla provádíme už od roku 1995

Společnost sams.cz byla první na trhu, která prosazovala spravedlivé rozúčtování nákladů na základě skutečného tepelného komfortu v bytových jednotkách. Denostupňovou metodu jsme používali už v roce 1995 a náš systém GRAD 2000 slavil úspěch hlavně počátkem milénia u zákazníků, jako jsou společenství vlastníků jednotek, bytová družstva, správcovské firmy i soukromé osoby.

Z firmy, která se původně zabývala rozvodem kabeláže, elektroinstalacemi, servisem elektronických zařízení nebo třeba službami v oblasti marketingu, se postupem času stala respektovaná společnost, která nabízí hned několik metod měření toku tepelné energie. Na českém trhu jako jedni z mála prosazujeme denostupňovou metodu rozúčtování nákladů na teplo. Disponujeme vlastním systémem zákaznické zóny.

Chceme navázat na úspěchy systému GRAD 2000, proto jsme vytvořili nové systémy GRAD 3000 a GRAD 4000, které ještě lépe splní, jak představy našich klientů, tak i naše požadavky na dokonale fungující systém 21. století využívající nejmodernějších technologií.

Poptejte naše služby